KONST / Litografier / Grafiskt blad 10974092
nr 1097 4092
Grafiskt blad
signerad, 15/125, komposition, 70x50 ca
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:03:55
100 kr
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
20 mar